| Attributes | |
| Alternate Part Number | TW2008AM05 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 81.00 / 80.70 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Bi-Metal) |
| Shaft UnderSize | 0.5mm |
| STD Max Thickness | 2.2 |
| STD Shaft Diameter | 66.25 / 66.00 mm |
| GTIN | 00611500542862 |