| Attributes | |
| Alternate Part Number | TW222AM125 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 86.65 / 86.40 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Bi-Metal) |
| Shaft UnderSize | .125mm |
| STD Max Thickness | 2.05 |
| STD Shaft Diameter | 71.75 / 71.50 mm |
| GTIN | 00611500416439 |