| Attributes | |
| Alternate Part Number | TW106AM010 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 74.75 / 74.50 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Bi-Metal) |
| Shaft UnderSize | 0.10mm |
| STD Max Thickness | 2.362 |
| STD Shaft Diameter | 59.69 / 59.44 mm |
| GTIN | 00611500443121 |