| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB7103SI05 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 105.01 / 104.99 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Bi-Metal) |
| Shaft UnderSize | 0.5mm |
| STD Max Thickness | 3.454 |
| STD Shaft Diameter | 98.01 / 97.96 mm |
| GTIN | 00611500470448 |