| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB5872XP026 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 75.02 / 75.00 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | Race Version TriMetal (pMax Black) |
| Shaft UnderSize | .026mm |
| STD Max Thickness | 2.507 |
| STD Shaft Diameter | 69.99 / 69.97 mm |
| GTIN | 00611500625640 |