| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB5863MC025 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 72.02 / 0.00 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | Race Version(Bi-Metal & Polymer) |
| Shaft UnderSize | 0.25mm |
| STD Max Thickness | 2.5 |
| STD Shaft Diameter | 0.00 / 66.99 mm |
| GTIN | 00611500620423 |