| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB5641SI10 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 46.01 / 45.99 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Bi-Metal) |
| Shaft UnderSize | 1.0mm |
| STD Max Thickness | 1.996 |
| STD Shaft Diameter | 41.99 / 41.97 mm |
| GTIN | 00611500472312 |