| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB5595AM125 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 63.67 / 63.66 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Bi-Metal) |
| Shaft UnderSize | 1.25mm |
| STD Max Thickness | 1.834 |
| STD Shaft Diameter | 59.98 / 59.96 mm |
| GTIN | 00611500207655 |