| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB5128AM125 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 56.00 / 0.00 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Bi-Metal) |
| Shaft UnderSize | 1.25mm |
| STD Max Thickness | 2.019 |
| STD Shaft Diameter | 0.00 / 51.92 mm |
| GTIN | 00611500190452 |