| Attributes | |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 73.03 / 73.00 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Bi-Metal) |
| Shaft UnderSize | 0.25mm |
| STD Max Thickness | 2.49 |
| STD Shaft Diameter | 0.00 / 0.00 mm |
| GTIN | 00611500692925 |