| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB4510CP075 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 0.00 / 74.99 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Tri-Metal) |
| Shaft UnderSize | 0.75mm |
| STD Max Thickness | 2.504 |
| STD Shaft Diameter | 69.97 / 0.00 mm |
| GTIN | 00611500600579 |