| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB4093SI05 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 72.17 / 72.15 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Bi-Metal) |
| Shaft UnderSize | 0.5mm |
| STD Max Thickness | 2.433 |
| STD Shaft Diameter | 67.26 / 67.24 mm |
| GTIN | 00611500439070 |