| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB4060SI125 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 68.01 / 67.99 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Bi-Metal) |
| Shaft UnderSize | 1.25mm |
| STD Max Thickness | 1.984 |
| STD Shaft Diameter | 64.01 / 63.99 mm |
| GTIN | 00611500473371 |