| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB1284SV05 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 64.02 / 64.00 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version TriMetal (Silver) |
| Shaft UnderSize | 0.5mm |
| STD Max Thickness | 2.006 |
| STD Shaft Diameter | 59.96 / 59.94 mm |
| GTIN | 00611500586323 |