| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB768AM025 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 58.67 / 58.66 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Bi-Metal) |
| Shaft UnderSize | 0.25mm |
| STD Max Thickness | 1.834 |
| STD Shaft Diameter | 54.96 / 54.94 mm |
| GTIN | 00611500180415 |