| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB639SM05 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 63.02 / 63.00 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Bi-Metal) |
| Shaft UnderSize | 0.5mm |
| STD Max Thickness | 2.504 |
| STD Shaft Diameter | 57.98 / 57.96 mm |
| GTIN | 00611500624209 |