| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB621MC075 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 72.42 / 72.40 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | Race Version(Bi-Metal & Polymer) |
| Shaft UnderSize | 0.75mm |
| STD Max Thickness | 2.448 |
| STD Shaft Diameter | 67.50 / 67.48 mm |
| GTIN | 00611500632716 |