| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB473AM10 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 75.00 / 74.98 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Bi-Metal) |
| Shaft UnderSize | 1.0mm |
| STD Max Thickness | 2.007 |
| STD Shaft Diameter | 70.92 / 70.90 mm |
| GTIN | 00611500216046 |