| Attributes | |
| Alternate Part Number | MB453AM15 |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 66.65 / 0.00 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Bi-Metal) |
| Shaft UnderSize | 1.5mm |
| STD Max Thickness | 1.829 |
| STD Shaft Diameter | 62.97 / 0.00 mm |
| GTIN | 00611500383526 |