| Attributes | |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 75.92 / 75.90 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | Race Version(Tri-Metal) |
| Shaft UnderSize | .026mm |
| STD Max Thickness | 1.937 |
| STD Shaft Diameter | 71.98 / 71.96 mm |
| GTIN | 00611500692062 |