| Attributes | |
| Country of Origin (Primary) | IL |
| Hazardous Material Code | N |
| Housing Diameter | 76.01 / 75.99 mm |
| Life Cycle Status Code | Available to Order |
| Material | OE-Replacment version(Tri-Metal) |
| Shaft UnderSize | 0.25mm |
| STD Max Thickness | 1.979 |
| STD Shaft Diameter | 72.01 / 71.99 mm |
| GTIN | 00611500691645 |